Олег Скрипка и оркестр НАОНИ

Название:

Олег Скрипка и оркестр НАОНИ

Программа:Лучшие хиты ВВ. Любимые украинские и мировые шедевры.
Дата:2019-08-06 20:00
Город:Одесса
Площадка:МорВокзал
Билеты:
Поделиться:Пресс-релиз:
Олег Скрипка і НАОНІ-оркестра з концертом «На біс» - безсмертне по-новому.

6 серпня в Літньому театрі «Морвокзал» відбудеться великий концерт Олега Скрипки та НАОНІ-оркестра.

Дві видатні одиниці української музики зустрінуться на одній сцені і представлять концерт «На біс».

З одного боку - прабатько українського фолк-року Олег Скрипка, віртуозний мультиінструменталіст та лідер групи «Воплі Водоплясова», з іншого - унікальний високопрофесійний оркестр національних інструментів під керівництвом Віктора Гуцала.

Творчий тандем фронтмена «ВВ» та оркестру НАОНІ вже не перший рік доводить, що симбіоз українського фольклору та рок-музики можливий, цікавий і прекрасний.

Тишу серпневого вчора розітне одночасне звучання 40 самобутніх музичних інструментів і неповторного вокалу Олега Скрипки. Гармонія, створена тандемом, немов вишитий рушник проведе слухача до глибинних витоків українського фолку, розкриє найпотаємніші куточки душі, проникне прямо в серце і покаже колорит кожного регіону такої різноманітної України. У цих мелодіях оживає доля українського народу і його самобутня історія.

Національний оркестр народних інструментів України, створений в 1969 році, давно здобув прихильність, як у широкого кола слухачів, так і в музикознавців. У його складі кращі з кращих майстрів української інструментальної музики. Немов струмочки стікаються сюди з усіх куточків України талановиті артисти, завдяки чому оркестр має можливість показувати фольклорну спадщину з точки зору людини 21-го століття, розвивати і поглиблювати колірну палітру звучання, не скаламутивши джерело. Поряд з традиційними інструментами - бандурою, цимбалами, скрипкою, сопілкою та іншими, є абсолютно неповторні, такі як рубль і качалка, бик, козобас, деркач. Просто уявіть собі, як зазвучать, легендарні «Весна» і «День народження» від «ВВ» в унікальній аранжуванні самобутніх інструментів НАОНІ.

Дві легенди сучасної фолк-музики, дві мега зірки на одній сцені - справді незабутні враження.©2018 Летний театр МорВокзал
г. Одесса, ул. Приморская, 6
+38 (048) 703-05-95