Lords of the Sound

Название:

Lords of the Sound

Программа:Лучшее за 5 лет
Дата:2019-07-17 20:00
Город:Одесса
Площадка:МорВокзал
Билеты:
Поделиться:Пресс-релиз:
КРАЩЕ ЗА 5 РОКІВ
від Lords of the Sound.

17 липня 2019 року о 20:00 на Морвокзалі ювілейний концерт від Lords of the Sound. Краще за 5 років!

Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру Lords of the Sound. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Адже проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.

За цей час музиканти встигли проявити себе в абсолютно різних амплуа, подарувавши нам найрізноманітнішу музику. Вони стали першими впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.

Та візитівкою майстерного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали найтоповіші саундтреки! Це - кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу:

Шерлок Холмс
Реквієм за мрією
Кримінальне чтиво
Матриця
Скажений Макс
Мулен Руж
Термінал
Міссія нездійсненна
007
Майстер і Маргарита
Професіонал
Поліцейська академія
Щелепи
Одного разу в Америці
Найвеличніший Шоумен та інш

Концерти Lords of the Sound наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-гуртів, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів та хору, енергією та нестримним позитивом всього колективу!

Молоді, запальні, артистичні Lords of the Sound занурять вас у дійство та наситять вибуховими емоціями 17 липня 2019 року о 20:00 на Морвокзалі в концерті «Краще за 5 років»!

В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound.
Солісти. Ярослав Радіоненко.
Диригент: Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.©2018 Летний театр МорВокзал
г. Одесса, ул. Приморская, 6
+38 (048) 703-05-95